İçeriğe geç

GW 9

Puan Durumu

Maç Sonuçları


9. Haftanın Menajeri:

Emir Güney – 10’un Yeri
(80 puan)

Menajerin Yorumu:

”Nihayet!!! Her hafta haftanın menajeri yazısında bana gelen lafları tek tek ifşa edip cevaplama vakti geldi! Hepinize toptan verecek tek bir cevabım var: Sizi seviyorum dostlar… Hayatta sizi yoran ve vaktinizi alan ama büyük bir şevkle peşinden koştuğunuz bazı şeyler vardır. Premier League Fantasy benim için kesinlikle bunlardan biri ve sizler olmazsanız hiçbir anlamı olmazdı. Beni mutlu eden bu keyfi sizlerle paylaşabiliyor olmak. Dolayısıyla hepinizi öpüyorum. Özellikle de Emirasyon, PrEMIeR League ve IBAN göndermelerinizi büyük bir keyifle takip ediyorum. Kupanızı da istiyorsunuz, evet.. (Önemli not: 2019/20 sezonu kupalarını 2020/21 sezonu bitmeden verme niyetim var. Bakalım, hayırlısı…)

Aldığım puan ve kadro kurgum anlamında da taktik maktik yok bam bam bam yapıyorum demek isterdim ama baya uğraşıyorum hakikaten… Son birkaç haftadır ciddi bir istatistik çalışmasına giriştim. Tüm takımların tüm oyuncularının her maç aldıkları puanlar üzerinden bir excel hazırlıyorum. Biraz daha şekillenince sizlerle de paylaşacağım. Büyük ihtimalle önümüzdeki hafta içi hazır olur. Tabii videolara da devam edeceğiz.

Bu haftaki galibiyetimle 12.’liğe yükselmiş! olmam, haftalarca sürecek bir hegemonyanın başlangıç noktası olacaktır diye ümit ediyorum. Bu arada Erol’u da tebrik ederim. 68 puan alarak yenilmek açık bir mesaj aslında. Takım maçı kaybetse bile topçular çatır çatır oynuyor. Bu sezonki şampiyonluk adayımdır kendisi. Tabii ki kendimden sonra.

Sevgilerimle.”

Emir Güney


Haftanın Talihlisi: Özcan Cezan (61 puanla galibiyet)

Haftanın Talihsizi: Erol Şimşek (68 puanla mağlubiyet)

Haftanın ‘Çok Çalışması Gereken’i: Shay Nahmias (31 Puan)

Haftanın ‘Başa Baş’ı: Team Ozzy 61 – 59 Ninja Turtles


Haftanın 11’i


‘TOP 10’ – Toplam

‘TOP 10’ – Hafta


Gelecek Haftanın Fikstürü


10’ların Klasik Ligi

Puan Durumu

(Son güncelleme: 24.11.2020, 18:05)