İçeriğe geç

GW 8

10’ların H2H Ligi

Puan Durumu

Maç Sonuçları8. Haftanın Menajeri:

Deniz Öztürk – Minnesota Idman Yurdu
(92 puan)

Menajerin Yorumu:

Öncelikle takımımı 8. Geleneksel Erol ”esporyan10” Şimşek Haftanın Menajeri ödülünü bana kazandırdığı için gönülden kutluyorum. Hazır söz hakkı bize gelmişken bu ligin dizaynı ve baronları hakkında söyleyeceklerimiz var. Takımım açısından çok zorlu bir dönem oldu. Özellikle pandemi nedeni ile yarıda kalan 19/20 draft lig liderliğimizin son hafta türlü katakulliler ile elimizen alınıp ligin o şekilde bitirilip tescillenmiş olması morallerimizi bir miktar bozsa da, sonrasında 19/20 Klasik Puan Ligi’ndeki şampiyonluğumuz güzel günler göreceğimizin habercisiydi. Maalesef ki, bu şampiyonluğumuzu doya doya yaşayamadık. Kupa töreni için Minneapolis’ten kalkıp Kadıköy’deki ”prEMIeR Lig Fantasy Federasyonu” binasına gittiğimizde bırakın kupamızı, binanın bile orada olmadığını gördük…

Bütün bu olumsuzluklara rağmen bu hafta özelinde kaptanımız Bruno Reyiz’in performansı (attığı 2 golün üzerine dakikalar 90’ı gösterirken 50 metrelik sprinti Cavani’ye asissi ile süslemesi) ödüle adaylığımızı ortaya koydu. Takımda beklenen performansı göstermeyen Trent ve Son hariç her bir bireyin standart üstü bir puan almış olması bizi 90 puan barajının üzerine taşıdı.

Bu hafta H2H’de namağlup lig lideri giden AC Nevizade’yi yenerek zirve ile farkımızı bir maç farka indirmek önemliydi. Menajerleri Kaan Emre bu hafta kaybetse de 20 takım içerisinde en yüksek 4. puanı alarak ne kadar zor bir rakip olduğunu ve sezon boyunca mücadelenin çok çetin geçeceğini tekrardan hatırlattı. Camia olarak maç sonrası tebriği için teşekkür ediyoruz. Bu tür centilmenlikleri bu ligde şimdiye kadar pek görmediğimiz için bu tür davranışların bir örnek teşkil etmesini temenni ediyoruz. Önümüzdeki hafta ligin zor deplasmanlarından biri olan Berjurspor maçına çıkacağız. İki transfer hakkımızı doğru kullanıp galibiyet serimize devam etmek istiyoruz.

Deniz Öztürk


Haftanın Talihlisi: Erol Şimşek (55 puanla galibiyet)

Haftanın Talihsizi: Kaan Emre Kurtoğlu (71 puanla mağlubiyet)

Haftanın ‘Çok Çalışması Gereken’i: Berk Kalyoncu (46 Puan)

Haftanın ‘Başa Baş’ı: Juzni Vetar (-8 ile) 61 – 60 (-4 ile) Team Ozzy


Haftanın 11’i


‘TOP 10’ – Toplam

‘TOP 10’ – Hafta


Gelecek Haftanın Fikstürü


10’ların Klasik Ligi

Puan Durumu

(Son güncelleme: 21.11.2020, 01:09)