İçeriğe geç

GW 22

10’ların H2H Ligi

Puan Durumu

Maç Sonuçları


22. Haftanın Menajeri

Emir Güney – 10’un Yeri
(101 puan)

Menajerin Yorumu:

Buralar ne güzelmiş, siz de gelsenize. 100’ler Kulübü kimlik kartım da baskıdaymış, birkaç güne ulaşır dediler. Eski üyelerden Erol ve Yağmur’la takılıyoruz havuz başında.

21. hafta Cancelo-Stones-Sterling(C) üçlüsünden 0 (yazıyla sıfır, zero, cero, null…) puan alınca, 22. haftada aynı üçlüyle devam etme kararı aldım ve faydasını gördüm. Burnley deplasmanında 2-0 kazanan City’de Sterling asist yapınca üç oyuncudan 20 puanı cebe attım. Kaptanı da Sterling’den alıp Fernandes’e verince, henüz haftanın yarısı geçtiğine 100’ler Kulübü’ne üyelik başvurumu yapmıştım bile. Justin, Soucek, Grealish, Watkins Calvert Lewin de haftayı boş geçmeyince gelsin puanlar. Southampton’ın 9 yediği maçta kalede olan McCarthy ve bu sezon ilk defa üç hafta üst üste boş geçen Son sayesinde 101 puanda kalsam da keyifler hayli yerinde.

22. hafta ise zorlu geçecek. Özellikle Liverpool – Manchester City maçı benim kaderimi belirleyecek. Umarım müthiş bir maç olur ve 0-0 biter. Ya da sürpriz bir Sterling golüyle 1-0 City galibiyeti gelir. Sterling’in eski takımına bilendiği kulislerde konuşuluyor… Hem böylece ligin zirvesinde Utd-City rekabeti de iyice kızışır. Fikstüre biraz bakınca, hafta sonu için Manchester United-Everton ve Leeds-Palace maçlarını da ‘izlenesi’ maçlar kategorisine sokabiliriz.

Sezon sonu hedeflerimi de açıklıyorum. H2H’de ilk 2, Klasik Lig’de ilk 5, Draft’ta…, Draft neymiş ya, orası Sezer’in Yeri, benim işim olmaz. 😉

Sevgiler, Saygılar…

Emir Güney


Haftanın Talihlisi: Berkay Gül (70 puanla galibiyet)

Haftanın Talihsizi: Sezer Üstüngel (82 puanla mağlubiyet)

Haftanın ‘Çok Çalışması Gereken’i: Berk Kalyoncu (55 Puan)

Haftanın ‘Başa Baş’ı: Berjurspor 82-83 Gallaghers FC

Haftanın 11’i


‘TOP 10’ – Toplam

‘TOP 10’ – Hafta


Gelecek Haftanın Fikstürü


10’ların Klasik Ligi

Puan Durumu

(Son güncelleme: 06.02.2021, 12:20)