İçeriğe geç

GW 21

10’ların H2H Ligi

Puan Durumu

Maç Sonuçları


21. Haftanın Menajeri

Ahmethan Ulutaş – Die Königsblauen 04
(67 puan)

Menajerin Yorumu:

Yine haftanın takımı Die Königsblauen 04 ve yine haftanın takımını önemsizleştirmeye çalışılan açıklamalar mevcut. Daha önce esporyan10 takımının talihsiz açıklamalarına şahit olurken bu hafta ise Peaky Blinders takımının başarımızı “şans” olarak nitelendirmesine cevap olarak, 3. defa haftanın takımı seçildiğimizi hatırlatmak isteriz. Ligdeki en çok haftanın takımı ödülü alan takım olmamıza da sayılı haftalar kaldı.

Üst üste alınan güzel sonuçlardan sonra yukarı sıralara tırmanan hedefine adım adım yaklaşan bir takım olmuştuk ki ‘free hit’ haftası gibi kimin kiminle oynadığının belli olmadığı bir saçma sapan sistem yüzünden yine tepetaklak olduk. Üstüne üstlük mağlubiyeti de bu sezon tüm takımların hakkında demeğini bırakmadığı Grande takımına karşı aldık. Aslında bu yenilgi değişimin de başlangıcı oldu.

Tam umudumu kaybetmiş, orta sıra takımı olduğumu kabullenmiştim ki oyuncularım üst üste alınan iki galibiyetle beni tekrar lige döndürdü. Üçüncü ile aramdaki puan farkını 6’ya düşürdüm. Şimdilik hedefimizi 3. sıra olarak belirlemişken taraftarlar ise daha fazlasını bekliyor, neden daha fazlası olmasın ki diyor. Beklenti bu yöndeyken, ben de taraftarların beklentisini karşılamak için kalan 17 hafta için hazırlıklarıma tüm hızıyla devam etmekteyim.

Ahmethan Ulutaş


Haftanın Talihlisi: Sezer Üstüngel (41 puanla galibiyet)

Haftanın Talihsizi: Berkay Gül (57 puanla mağlubiyet)

Haftanın ‘Çok Çalışması Gereken’i: Yağmur Erdoğan (28 Puan)

Haftanın ‘Başa Baş’ı: İstanbul 2005 50-51 Cındıx

Haftanın 11’i


‘TOP 10’ – Toplam

‘TOP 10’ – Hafta


Gelecek Haftanın Fikstürü


10’ların Klasik Ligi

Puan Durumu

(Son güncelleme: 02.02.2021, 17:35)