İçeriğe geç

GW 16

10’ların H2H Ligi

Puan Durumu

Maç Sonuçları


16. Haftanın Menajeri

Shay Nahmias – PassióFènix’21
(62 puan)

Menajerin Yorumu:

Erol Abi’nin köşesine hoş geldim.

Yeni yılın ilk yazısı da yazmak bize nasipmiş. Bu vesile ile hepinizin yeni yılını en içten dileklerimle kutlar ve 2021’in, 2020’nin aksine pozitif anılarıyla akılda kaldığı bir yıl olmasını dilerim.

Pozitifliği korumak istesem de, devamında zehir zemberek açıklamalarımız olacak.

Nereden başlamalıyız bilemiyoruz.

İlk oynadığımız sezon, direkt H2H ligine katılmamız uygun görülmedi. Ancak Klasik Lig’i şampiyon bitirmemiz halinde H2H’e alınacağımızın sözü verildi. Alnımızın akıyla şampiyon olup H2H’e alındık.

Ancak bu takım tırnaklarıyla kazıya kazıya olduğu yere gelmişken geçen sezon yaşadığımız skandal, bu sezona oldukça moralsiz başlamamıza neden oldu.

Deniz’in draft liginde yarattığı, “yenilemez”, “geçilemez” denilen makineyi, 18 puan geriden gelip önüne geçen aslan yürekli evlatlarımızın emeğini ve gösterdiği üstün gayreti hor görüp ligi iptal eden, kupamızı da vermeyen Emirasyon ve ekibi, bu sezonki kötü gidişatın baş mimarıdır. (Son 2 maç gününde takımıma dokunmadım, birinde haftanın ikincisi diğerinde ise birinci oldum… :(( )

Bugün gelinen noktada, 2 sezonda 2 kupa kazanan takımımız, hem Draft liginde hem de H2H küme düşme potasında yer almaktadır. Üzerimize oynanan oyun, gün gibi ortadadır.

Kulübümüz, bu karanlık dönemi geride bırakıp tekrar ayağa kalkacak güce ve bilince sahiptir. Yılın ilk gününden rakiplerimizi bu konuda aydınlatmak isteriz.

Bir çift lafımız da Grande kulübüne.

Grande, ayağını denk alsın. Draft sırasında yaşanan, basına açıklayamayacağımız utançta baltalama eforları aşikardır. Grande’deki büyük sakatlıkların bir işaret olduğu bilinmelidir.

Mikrofonu almışken, Erol Abi’mize de gösterdiği üstün performanstan dolayı saygılarımızı sunarız. Federasyonun Youtube kanalından kulübümüze yönelik eleştirileri takımımızı ateşledi. Gereken cevabı sahada vereceğiz.

Sonlandırmadan önce, değerli rakiplerime tavsiyem şudur: Bu sezon patlama yapmasını beklediğiniz ama bir türlü umduğunuz puanları getirmeyen bir oyuncu varsa, bana rakip olduğunuz haftada gönül rahatlığıyla kaptan yapabilirsiniz.

Yakın zamanda tekrar görüşmek dileğiyle.

Hepinize bol Premier League’li ve mutlu yıllar

Shay Nahmias


Haftanın Talihlisi: Kamil Gün (40 puanla galibiyet)

Haftanın Talihsizi: Emir Güney (47 puanla ve 1 farkla mağlubiyet)

Haftanın ‘Çok Çalışması Gereken’i: Eser Şenay (30 Puan)

Haftanın ‘Başa Baş’ı: 10’un Yeri 47-48 Cindix

Haftanın 11’i


‘TOP 10’ – Toplam

‘TOP 10’ – Hafta


Gelecek Haftanın Fikstürü


10’ların Klasik Ligi

Puan Durumu

(Son güncelleme: 01.01.2021, 23:45)