İçeriğe geç

GW 14

10’ların H2H Ligi

Puan Durumu

Maç Sonuçları


14. Haftanın Menajeri

Deniz Öztürk – Minnesota İdman Gücü
(94 puan)

Menajerin Yorumu:

İkinci kez huzurlarınızda bulunmamı sağladığı için takımıma teşekkür ediyorum. Zaten Salah ve Fernandes saçmalayınca bu ihtimal belirmişti ama H2H’deki rakibim Murat Ceylan’ın son güne kadar beni kovalaması heyecan yarattı. Kendisi de -4 ile 82 puan alarak büyük iş başardı ama nafile. Ama zaten Murat için zorlu bir hafta sonu oldu.. Yaptığımız NBA Fantasy draftlarında da çeşitli hüsranlar ile bilgisayar başından ayrıldı. Kendisine önümüzdeki aylarda bolca sabır diliyoruz.

Bu sonuçlar sonunda geçen sene şampiyon olduğumuz Klasik Lig liderliğini de Erol Şimşek’ten geri aldık. Zaten o ligin liderliği takımımız adına tapulu idi, çok şaşırılacak bir durum olmadığını düşünüyorum. H2H rakibimiz Kaan Emre’nin tökezlemesi ise çifte şampiyonluğa giden yolumuzu biraz daha aydınlattı. Klaik Lig liderdiği demişken, 6 aydır alamadığımız kupamızın peşindeyiz Şampiyonluğumuzun unutturulmaya çalışıldığını hissediyoruz ve bu ligin commish’ini sorumlu olmaya davet ediyoruz. Kupamızı Verin!!!

Son olarak da, takımımdaki değişikliği şimdiden açıklayıp rakiplere gözdağı vermeyi sürdürüyoruz. sakatalanan Chilwell’dense, bikaç haftadır suskun olan Zaha ile yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Kendisini önümüzdeki hafta yapacağı hat-trick için şimdiden tebrik ederiz. Önümüzdeki haftalarda tekrar bu köşede görüşmek üzere.

Deniz Öztürk


Haftanın Talihlisi: Kemal Eser Eker (53 puanla galibiyet)

Haftanın Talihsizi: Murat Ceyhan (82 puanla mağlubiyet)

Haftanın ‘Çok Çalışması Gereken’i: Berk Kalyoncu (29 Puan)

Haftanın ‘Başa Baş’ı: esporyan10 57-60 Cindix

Haftanın 11’i


‘TOP 10’ – Toplam

‘TOP 10’ – Hafta


Gelecek Haftanın Fikstürü


10’ların Klasik Ligi

Puan Durumu

(Son güncelleme: 22.12.2020, 22:45)