İçeriğe geç

GW 13

10’ların H2H Ligi

Puan Durumu

Maç Sonuçları


13. Haftanın Menajeri

Murat Ceyhan – Istanbul 2005
(50 puan)

Menajerin Yorumu:

En çirkin kazanılan haftanın menajerliğine hoşgeldiniz.

Kısa öykümüz şudur: Kalecim Martinez 8 alarak takımımı sırtlamış… Sabah Emirasyon’dan gelen telgrafla “Haftanın Menajeri” olduğum mesajına uyanıyorum. Diyorum ben 50 yapmıştım mümkün değil. Sonra herkesin maçlarının yer aldığı bir liste geliyor… Bir utanç listesi içerisinde sıyrılmışız. Baktım bizim Che Adams kenardan 5 puan getirip takımımı ‘half-a-century mark’a taşımış. Demek yazı yazma sırası bizde… Boşver yazıyı diyorum… Yakışıklı bir Liverpool formalı fotom vardı. Hemen onu bulayım önce.

H2H’de Fernandes’i kaptan yaptıktan sonra, Draft galibiyeti için tüm maç Fernandes gol veya asist yapmasın diye dua ettiğim bir haftada haftanın menajerliği çok yakıştı diyebilirim. İsmini şanlı Liverpool tarihinden alan “Istanbul 2005” olarak en az bir kere daha bu sayfada karşınıza çıkacağımı düşünsem de; makus talihim gereği H2H’de Top 10’a bile giremeyeceğime inanmaya başladım.

FPL tarihine not düşmesi açısından birkaç hatırlatma: Harry Kane’i almayacam sezon bitene kadar. Salah ve Robertson 20m ediyor artık nerdeyse ama bu ikiliden de vazgeçmeyecem. Beri’yi Draft’ta ikna edemedim Podence’i almak için. Dedim en iyisi H2H’de alayım. Bu hafta itibariyle yeni silahım Podence ile takıma gençlik aşısı yaptım diyebilirim. Bir başka not Jack Grealish için. Kadife ayaklı Yusuf Şimşek’im; senden de vazgeçmeyeceğim.

Son bir not: Curtis Jones “adam” olacak çocuk. FPL-wise değil tabi. İzlerken ne iyi topçu olacak diyorum. Sonra duruyorum… bu çocuk ne asist ne gol yapar işe yaramaz. Futbol aşkımızı öldürme be FPL.

Murat Ceyhan


Haftanın Talihlisi: Deniz Öztürk (36 puanla galibiyet)

Haftanın Talihsizi: Kemal Eser Eker (45 puanla mağlubiyet)

Haftanın ‘Çok Çalışması Gereken’i: Shay Nahmias (28 Puan)

Haftanın ‘Başa Baş’ı: İstanbul 2005 50-45 Flying Dutchman *

*5 puan farkla biten maçlar arasında en yüksek toplam puana sahip olan maç.


Haftanın 11’i


‘TOP 10’ – Toplam

‘TOP 10’ – Hafta


Gelecek Haftanın Fikstürü


10’ların Klasik Ligi

Puan Durumu

(Son güncelleme: 19.12.2020, 02:10)