İçeriğe geç

GW 12

10’ların H2H Ligi

Puan Durumu

Maç Sonuçları


12. Haftanın Menajeri:

Ahmethan Ulutaş – Die Königsblauen 04
(76 puan)

Menajerin Yorumu:

Herkese merhabalar! Yine 10 kişi ile yine haftanın takımı Die Königsblauen 04 oluyor. Haftanın takımı olmanın yanında 10’un Yeri Klasik Lig’de de 9. sıraya kadar yükseldik. Takım olarak sezon başında koyduğumuz hedefe adım adım yaklaşıyoruz. Orta sıralardaki çekişmelerden kendimizi sonunda üste atabildik. İki hafta üst üste 10 kişi ile bu ünvanı kazanmamdaki en büyük etken aslında Soucek. Diğer oyuncularımdan beklediğim performansı alırken Soucek takımızdaki forvet eksikliğini kapatmak için adeta iki kişilik oynayarak geçen hafta olduğu gibi bu hafta da golünü attı.

Takım planlamasına gelirsem, bu haftaya başlarken önümüzdeki haftaya iki transfer hakkım olsun diye hiç transfer yapmadım. Sadece kaptanı değiştirip haftaya başladım. Önümüzdeki hafta artık 11 kişi ile sahada olmak istiyorum. Ben ve ekibim takıma dahil olacak iki isim hakkında çalışmalarımıza başladık bile.

Bu haftanın golünden bahsetmeden yazıyı bitirmek istemedim. Hepinizin tahmin ettiği gibi haftanın golü Leicester City – Brighton maçından geldi. Evet doğru bildiniz. Vardy’nin attığı takımının ikinci golü. Bu arada değinmeden geçemeyeceğim Maddison’un attığı golde Vardy’nin asisti de görülmeye değerdi.

Şu anda sizlere bu satırları kutlama ortamından yazıyorum demek isterdim ancak metrobüsteyim ve tesislere gidiyorum. Hafta erken başladı. Mola yok. Haftaya görüşmek üzere.

Ahmethan Ulutaş


Haftanın Talihlisi: Özkan Özdoğan (52 puanla galibiyet)

Haftanın Talihsizi: Murat Ceyhan (68 puanla mağlubiyet)

Haftanın ‘Çok Çalışması Gereken’i: Özcan Cezan (37 Puan)

Haftanın ‘Başa Baş’ı: Coni’s Soldiers 52 – 49 yokedemeyeciler


Haftanın 11’i


‘TOP 10’ – Toplam

‘TOP 10’ – Hafta


Gelecek Haftanın Fikstürü


10’ların Klasik Ligi

Puan Durumu

(Son güncelleme: 14.12.2020, 15:10)