İçeriğe geç

GW 11

10’ların H2H Ligi

Puan Durumu

Maç Sonuçları


11. Haftanın Menajeri:

Ahmethan Ulutaş – Die Königsblauen 04
(88 puan)

Menajerin Yorumu:

Geçtiğimiz sezonlarda klasik ligde çok da zorlanmadan ortalama üstü puanlar yapınca aslında bu sezonun da böyle geçmesini bekliyordum. O yüzden takım olarak parolamızı şampiyonluk olarak belirleyip her zaman izlediğimiz stratejimizi bu sezonda da kullanma kararı aldık. Ancak bu sefer işler pek yolunda gitmedi. Hem H2H ligdeki ilk sezonumun olması hem de ligin geçen sezona göre daha rekabetçi olmasıyla birlikte bir kazanıp bir kaybeden orta sıra takımına dönüştüm. Bunların üstüne bir de kadrodaki beş oyuncumuzun sakatlanmasıyla işleri yoluna koymak adına hoca olarak tesislerde kendime bir oda yaptırıp ajanlarımı da Emir Hoca’nın gizlice yürüttüğü çalışmayı öğrenmeleri için gönderdim.

Kadrodaki oyuncuları tek tek değiştirirsem birden fazla haftayı feda edecektim. Bu yüzden bir haftayı feda ettim ve o kadroyla maça çıktım. Daha sonra “free hit”i kullanıp sakat oyuncularımın iyileşmesini bekledim. Bu hafta ise kadroma yaptığım iki transferle haftaya hazırdım. Ancak sakat ve ilk 11’e giremeyen oyuncularla birlikte maça 10 kişi çıktım, yanlış kaptan seçimi yaptım ve tüm bu olumsuzluklara rağmen yine de oyuncularım haftanın takımı olmayı başardı. Tabi “kusursuz” asisti ile son sözü söyleyen Walker-Peters’i de unutmayalım.

Haftanın menajeri olmanın verdiği moral ile birlikte önümüzdeki maçların çalışmalarına şimdiden başlamış bulunmaktayım. Bu mutluluk ve gurur bir yana, üçüncü ile aramdaki puan farkı sadece 6. Hoş gerçi sonuncu ile de fark 6. Yani burası 10’ların H2H Ligi, her an ne olacağını kestiremiyorsunuz.

Haftaya tekrar bu köşede görüşmek üzere herkese iyi haftalar diliyorum.

Ahmethan Ulutaş


Haftanın Talihlisi: Kamil Gün (53 puanla galibiyet)

Haftanın Talihsizi: Çağlar Gökgün (62 puanla mağlubiyet)

Haftanın ‘Çok Çalışması Gereken’i: Eser Şenay (39 Puan)

Haftanın ‘Başa Baş’ı: yokedemeyeciler 63 – 60 Minnesota Idmanyurdu


Haftanın 11’i


‘TOP 10’ – Toplam

‘TOP 10’ – Hafta


Gelecek Haftanın Fikstürü


10’ların Klasik Ligi

Puan Durumu

(Son güncelleme: 10.12.2020, 15:12)