İçeriğe geç

GW 10

10’ların H2H Ligi

Puan Durumu

Maç Sonuçları


10. Haftanın Menajeri:

Nazım Berk Kalyoncu – yokedemeyiciler
(87 puan)

Menajerin Yorumu:

Anormal geçen dokuz haftanın ardından sonunda normal bir hafta geçirmeyi başardık. Takımımızda bazı oyuncular sivrilmiş olsa da bu galibiyeti 0 puanından 42 puanına bir takım olarak almayı başardık, bütün oyuncularımı yürekten kutluyorum. 

Peki şimdi ne olacak? Üzerimizdeki ölü toprağını attık, sakatlarımız takıma geri döndü, milli maç arasını iyi değerlendirdik ve kötü şansa dair iyi serimizi geride bıraktık. Artık bundan sonra emin adımlarla şampiyonluğa doğru ilerleyeceğiz. 

Bir diğer amacımız da ülkemizi Avrupa arenasında başarıyla temsil edebilmek. Bu sene kupaya daha da önem veriyoruz. Özellikle kupa haftasına kadar form grafiğimizi yukarı çekeceğiz. Ülkemizin puanlara olan ihtiyacının ve bu konuda bize olan inancının farkındayız.

Burada üzülerek kulübümüzü de eleştirmek zorunda kalacağım. Sezon başında bu takıma inanmayanlar oldu. Yılların Yokediciler takımı ilginç bir şekilde Yokedemeyeciler olarak dış mihrakların baskısı ile revize edildi. Bu takımın ne olduğunu göstermek ben ve 15 koca-yüreğin alnına yazılmıştır…

Ayrıca onlarca zorluğa ve yozlaşmışlığa rağmen biz de bu ligde uzun süredir mücadele eden, etmiş bir takımız. Emirpiyat Komitesi’nin düzenlediği fantezi eventlerinde zaman zaman kupa kaldırmışlığımız mevcut. Hal bu iken, tabi bize ayrılan özel bir köşe olmasını bekliyorduk, ancak görünen o ki kendi köşemizi kendimiz yapacağız. Artık ‘Haftanın Menajeri’ köşesinde faaliyet göstereceğiz. Bu sözlerimiz sezon sonuna kadar devam edecek sözlerimizin ilki olsun. Haftaya tekrardan aynı yerde görüşmek üzere.

Nazım Berk Kalyoncu


Haftanın Talihlisi: Eray Cındık (42 puanla galibiyet)

Haftanın Talihsizi: Özkan Özdoğan (54 puanla mağlubiyet)

Haftanın ‘Çok Çalışması Gereken’i: Kemal Eser Eker (36 Puan)

Haftanın ‘Başa Baş’ı: Minnesota Idmanyurdu 49 – 49 Nankatsu FC


Haftanın 11’i


‘TOP 10’ – Toplam

‘TOP 10’ – Hafta


Gelecek Haftanın Fikstürü


10’ların Klasik Ligi

Puan Durumu

(Son güncelleme: 01.12.2020, 16:15)