İçeriğe geç

GW3

10’ların H2H Ligi

Puan Durumu

Maç Sonuçları


3. Haftanın Menajeri

Çağlar Gökgün – Nankatsu FC
(75 Puan)

Menajerin Yorumu:

Şanlı Nankatsu FC’miz, bilmem kaç yıl önce kazandığı hasbelkader şampiyonluktan sonra son 3 sezondur geçmişini arayan Nottingham Forest gibi, Kızılyıldız gibi, Arsenal (!) gibi oradan oraya savrulmaktaydı. Pandeminin vurduğu turizmin tamamıyla durması ile bu yazı fantezi er meydanındaki önlenemez düşüşüm üzerine düşünmeye ayırdım. Kah uzun bisiklet yolculukları yaptım, kah minik evladımda Niloya şarkıları söyledim, ancak aklımda hep aynı soru vardı: ”Ben neden yüksek puanlar alamıyorum?”

Bu uzun süren arınma faslından sonra cevabı buldum. Ne bir iddia kuponum tutuyordu, ne de favorilerim kazanıyordu. Tüm bu ipuçları beni tek bir sonuca götürmüştü: Takımını bir şekilde kur ve ELLEŞME!

2. haftanın sonunda ortalama üstü bir puan aldıktan hemen sonra yine bitim kanlandı ve olası transferlere göz atmaya başladım. Tam kendimi kaybedip eksi 8’e doğru yelken açmak üzereydim ki arınma perim sol yanımdan belirip ”Napıyon olm sen, sana elleşme demedik mi birader?” deyiverdi. Ben de yavaşça mouse’u kenara koydum, değişiklik yapmadım ve kaptanımı rakip tribünleri çıldırtan gol sevinçleriyle tanıdığımız, canımız, ciğerimiz, Jamie Vardy’miz olarak belirledim. Olaylar da ondan sonra gelişti zaten, forvetlerimin hepsi attı/attırdı, kalecim hariç savunmacılarım sağlam durdu, Mısır kralı, en sevdiğim Müslüman Salah gereken puanı aldı ve sonuç olarak bu satırları kaleme alma fırsatı doğdu. Muhtemelen uzun bir süre daha yazma şansım olmayacak, zira bu satırları kaleme almadan saatler öncesinde can kardeşim sevgili Kamil Gün’e ”Olm Havertz müthiş topçu, bi de Greenwood’la Lukaku’yu almak lazım” diye mesaj atıyordum. Bekle bizi eksi sekiz!

Çağlar Gökgün


Haftanın Talihlisi: Yağmur Erdoğan (43 puanla galibiyet)

Haftanın Talihsizi: Erol Şimşek (63 puanla ve 2 farkla mağlubiyet )

Haftanın ‘Çok Çalışması Gereken’i: Eser Değirmencioğlu (31 Puan)

Haftanın ‘En Büyük Farkı’: Peaky Blinders 37 – 69 PatKut (32 puan fark)

Haftanın ‘Başa Baş’ı: esporyan10 63-65 10’un Yeri (2 puan fark)


Haftanın 11’i


‘TOP 10’ – Toplam

‘TOP 10’ – Hafta


Gelecek Haftanın Fikstürü


10’ların Klasik Ligi

GW3 Puan Durumu


Haftanın H2H Kadroları

(Puan Sırasına Göre)

Ligimizin Haftalık Puan Ortalaması: 55,2

Fantezi Dünyasının Haftalık Puan Ortalaması: 54


Haftanın Maçları

(Son güncelleme: 30.8.2021, 22:05)