İçeriğe geç

GW 18

10’ların H2H Ligi

Puan Durumu

Maç Sonuçları


18. Haftanın Menajeri

Eser Değirmencioğlu – KaraKartal Hotspur
(79 Puan)

Menajerin Yorumu:

Gemileri yaktık, federasyon başkanını 9 kişi yendik. Covid sebebiyle her hafta eksik çıkmaya başladık ama bu hafta free hit kullansam mı kullanmasam mı derken maşallah sonradan oyuna giren Reguilón dışında herkes takımda iş yaptı. Tabi ki buraya beni çıkaran yine bir sağ bek (maça çıkışa bakarım). Cancelo kardeşimize buradan selam ve sevgilerimi iletiyorum. Bomba gibi döndü ve bu hafta beni oyun genelinde %10’un içine soktu. Bu arada kendisi için eksiye de girdim. Böyle eksilere can kurban! Eksiye girdiğimizi hafta bitince yazmamızda sorun yok değil mi ey Federasyon Başkanımız Sayın Emir Güney Bey!
Conte hocam coşkuyu verdikçe veriyor. Ah be Son kardeşim şu golleri atabilseydin de çifte zafer yaşasaydık! En azından klasikte bir adımız görünürdü ortalarda. 
Bu güzel şeyler arasında hala anlamadığım bir şey var. Puan durumundaki yeri hala kabul etmiyorum. İki haftadır ucu ucuna kaybettik diye bonus puan verseniz bari de şu dipten çıksak. Dibe demir attık çıkamıyoruz. Ama adımız ne zaman en çok çalışması gerekene çıkıyor, o zaman da buradaki yerimizi alıyoruz bir şekilde. Hem de “Salah”sız… Arkadaşlar Moneyball’u da mı izlemediniz ya… Hadi izlediniz, hiç mi bir şey öğrenmediniz. Tek kişiye bu kadar bağlanmayın, bir gün terk edip giderse sizi ortada kalırsınız. Dedi sonuncu 😀

Eser Değirmencioğlu


Haftanın Talihlisi: Murat Dedeoğlu (45 puanla galibiyet)

Haftanın Talihsizi: Ahmethan Ulutaş (55 puanla mağlubiyet )

Haftanın ‘Çok Çalışması Gereken’i: Özcan Cezan (35 puan)

Haftanın ‘En Büyük Farkı’: Peaky Blinders 35 – 73 VarEdiciler (38 puan fark)

Haftanın ‘Başa Baş’ı: Die Weiss Roten 55 – 56 İstanbul 2005 (1 puan fark)


Haftanın 11’i


‘TOP 10’ – Toplam

‘TOP 10’ – Hafta

‘TOP 10’ – Form


Gelecek Haftanın Fikstürü


10’ların Klasik Ligi

GW18 Puan Durumu


Haftanın H2H Kadroları – GW18

(Puan Sırasına Göre)

Ligimizin Haftalık Puan Ortalaması: 53,4

Fantezi Dünyasının Haftalık Puan Ortalaması: 39


Haftanın Maçları

(Son güncelleme: 22.12.2021, 08:12)