İçeriğe geç

GW16

10’ların H2H Ligi

Puan Durumu

Maç Sonuçları


16. Haftanın Menajeri

Çağlar Gökgün – Nankatsu FC
(88 Puan)

Menajerin Yorumu:

Sterlin’in neredeyse 20 liraya dayandığı şu günlerde, Birleşik Krallık sınırlarına girmemizin hayal olmasıyla kendimizi oradaymış gibi hissettiren tüm FPL ahalisine selam olsun. Kah Selhurst Park’ta 50 yıldır kombineli, Fethiye’de yazlık sahibi olan dayılarla omuz omuza gırtlak patlatmış, Kah Wembley’de Arsenal’in FA Cup zaferine şahit olmuş, kah Craven Cottage’da Jokanovic önderliğindeki Fulham’ın modern futbol katliamına katlanmak zorunda kalmış bir kardeşiniz olarak, bir daha bu olaylara yerinde şahitlik etme ihtimalinin düşüklüğü insanın canını sıkıyor.

Bu kasvetli girişten sonra, her iki ligde de zirveye kurulmuş Die Weiss-Roten’i net bir skorla geçip haftanın menajeri olduğum haftadan bahsetmek isterim. Omicron’un, sakatlıkların ve teknik direktör değişikliklerinin damga vurduğu haftada, Spurs’un boş geçeceğini (doluyken top oynuyorlarmış gibi, bir de maçlarını erteleyen EFA’ya ve Eser Bey’e saygılar) öğrendikten sonra, haftalardır suskun Kane’e anasından – babasından fazla sabır gösterdiğimi düşünerek transfer modunu açtım. Hoca değişikliğinden sonra, az da olsa kıpırdanacağını tahmin ettiğim ManU’nun çok da kıpırdanmadığı maçta Ronaldo’dan 18 puanı cebe koydum. Ancak Şanlı Nankatsumuzu başarıya götüren asıl etken, Dennis, Ramsdale, Gallagher ve Odegaard gibi isimlerden gelen ekstra puanlar oldu. Raphinha’nın 7 puanla benchte kaldığı haftayı 1 de ekstra transfer eksisiyle 88 puanla kapayıp haftanın menajeri onuruna nail oldum.

Tarih tekerrürden ibaret olduğu için, muhtemelen önümüzdeki 4-5 haftayı mağlubiyetle kapatacağımdan dolayı hepinizin yeni yılını şimdiden kutluyor, yeni yılda benim gibi yurt dışına gidemeyecekler için şu siteyi öneriyorum: https://drivenlisten.com/# Bol bol gezin, tozun, ister yürüyün, ister bisiklete binin, isterseniz arabayla turlayın!

Çağlar Gökgün


Haftanın Talihlisi: Deniz Öztürk (53 puanla galibiyet)

Haftanın Talihsizi: Ahmethan Ulutaş (74 puanla mağlubiyet )

Haftanın ‘Çok Çalışması Gereken’i: Özcan Cezan (37 puan)

Haftanın ‘En Büyük Farkı’: Peaky Blinders 37 – 58 ayak mı topu (21 puan fark)

Haftanın ‘Başa Baş’ı: cındıx 50 – 50 VarEdiciler (Berabere)


Haftanın 11’i


‘TOP 10’ – Toplam

‘TOP 10’ – Hafta

‘TOP 10’ – Form


Gelecek Haftanın Fikstürü


10’ların Klasik Ligi

GW16 Puan Durumu


Haftanın H2H Kadroları – GW16

(Puan Sırasına Göre)

Ligimizin Haftalık Puan Ortalaması: 61,07

Fantezi Dünyasının Haftalık Puan Ortalaması: 55


Haftanın Maçları

(Son güncelleme: 13.12.2021, 04:38)